Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk

  • 78 m²

Om van uw vakantie in Düsseldorf te genieten, verblijf in Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk van 78 m², gelegen binnen 10 minuten rijden van de Königsallee en op 3 km van de Sint-Andreaskerk.

Een hoogtepunt van Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk voor gasten is de aanwezigheid van badlakens in de badkamer. Er is ook een inloopdouche, een apart toilet en een wasmachine.

Tot de voorzieningen voor self-catering behoort een ingerichte keuken met een waterkoker en een koelkast.

De Rijntoren ligt ervandaan, terwijl St. Suitbertus Basilica binnen handbereik van het appartement is. DeAm Steinberg bushalte is binnen 5 minuten lopen vandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk
Modernes Apartment Im Stadtzentrum
Mobiele prijsaanbieding

Modernes Apartment Im Stadtzentrum

5.0
Behoorlijk 15 beoordelingen
174 m van de accommodatie
USD 162 USD 146
per nacht
Tolstov Apartments - City Apartments With 1 Or 2 Rooms - 15 Min To Messe Dus And Old Town Dus
Mobiele prijsaanbieding

Tolstov Apartments - City Apartments With 1 Or 2 Rooms - 15 Min To Messe Dus And Old Town Dus

9.0
Schitterend 130 beoordelingen
207 m van de accommodatie
USD 172 USD 155
per nacht
Zentrale Wohnung In Bilk Mit Neuer Moderner Einrichtung
Mobiele prijsaanbieding

Zentrale Wohnung In Bilk Mit Neuer Moderner Einrichtung

6.0
Aangenaam 10 beoordelingen
417 m van de accommodatie
USD 91 USD 82
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Düsseldorf
    12 km

    Treinstations

    Station Düsseldorf Centraal
    2,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    Voor kinderen

    • Kinderbox

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 15:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk te vinden?
      Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk is in de Bilk wijk gesitueerd, op 2 km van de Königsallee.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk?
      Populaire plekken in de buurt van Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk zijn onder andere de Rijntoren, de Königsallee, de Sint-Andreaskerk.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Pizzeria Piccola Ergo en Weise restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk.
    • Is er een keuken in Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk?
      Bij Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk vinden gasten een complete keuken met een waterkoker en een koelkast.
    • Hoe groot is Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk?
      Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk heeft een totale oppervlakte van 78 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Düsseldorf
    12 km

    Treinstations

    Station Düsseldorf Centraal
    2,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartment- Kernsaniert-Duesseldorf Bilk
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten